Skip to content
Loader

Krajowe badanie dotyczące życia z cukrzycą umożliwia mieszkańcom Anglii wyrażenie opinii na temat ich doświadczeń związanych z życiem z cukrzycą typu 1 lub 2. Do udziału w tegorocznym badaniu wybrano około 100 tys. dorosłych osób żyjących z cukrzycą typu 1 lub 2.

Jeśli otrzymał(a) Pan/Pani zaproszenie pocztą lub SMS-em, prosimy o wzięcie udziału w badaniu, aby pomóc w kształtowaniu opieki diabetologicznej w Anglii. Pana/Pani opinia pomoże nam upewnić się, że usługi diabetologiczne świadczone przez NHS spełniają potrzeby osób żyjących z cukrzycą.

Aby wziąć udział w badaniu online w języku polskim, należy kliknąć przycisk „Weź udział w badaniu” po prawej stronie na bieżącym ekranie. Aby uzyskać dostęp do badania online, należy wprowadzić kod dostępu składający się z 12 znaków, który został wydrukowany na zaproszeniu.

Klikając linki na dole bieżącego ekranu, można również zapoznać się z wymienionymi poniżej dokumentami w języku polskim:

  • zaproszenie do udziału w badaniu,
  • najczęściej zadawane pytania, w tym informacje o danych i poufności.

Jeśli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje pomocy, aby wziąć udział w badaniu, może Pan/Pani skontaktować się z naszą infolinią i porozmawiać z kimś w języku polskim pod numerem 0800 470 2979.

Zaproszenie do udziału w badaniu

PDF
Pobierz

Najczęściej zadawane pytania

PDF
Pobierz